Тепло для школярів

Дата: 10.01.2023 13:04

Відбуваються завершальні роботи - встановлення основного твердопаливного котла для системи опалення М'якотівського ліцею Плужненстької сільської ради.

Твердопаливний котел – пристрій для генерації тепла, що використовує тверде паливо. В якості палива можуть виступати всі види вугілля,  дрова, щепу, тирса, деревні обо торф’яні брикети, пелети, продукти переробки сільськогосподарського, харчового, целюлозного, меблевого та деяких інших виробництв.

Твердопаливний котел – ідеальне рішення для районів де немає газу, електроенергії. Особливо добре він підходить для регіонів де є деревопереробні підприємства. Він може бути як основним, так і резервним котлом.

Такі котли є як автономні, тобто не вимагають підключення до електромережі, так і електрозалежні.

Переваги таких котлів:

• саме дешеве паливо
  • невисока ціна класичних котлів
  • є енергонезалежні моделі
  • довгий термін експлуатації