Вітання сільського голови Віталія Мартинюка З Різдвом Христовим.

Дата: 25.12.2022 09:04

Шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання з величним, світлим та радісним святом Різдвом Христовим!

Різдво та прийдешній Новий рік зустрічаємо у час війни.
З Божою допомогою, гуртуючись і підтримуючи одне одного, українці перемагають ворога і темряву. У ці хвилини наші захисники і захисниці боронять вогонь життя і любові своїх домівок та сімей.

Це велике свято зігріває душі усіх християн, єднає всіх українців усього світу, об’єднує всі покоління силою любові, миру і добра. Прийшовши у цей світ, Христос дарував нам надію на перемогу добра над злом.
Тож віримо, що з Господньою допомогою, наші Герої очистять українську землю від ворога. Що українське добро переможе московське зло. Бо правда за нами. Бажаю  всім невичерпної енергії і натхнення, оптимізму і нових звершень, родинного затишку і тепла, добробуту і здоров'я.

Христос Народився! Славімо Його!

З повагою сільський голова                                                                          Віталій МАРТИНЮК.