Відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої  сесії сільської  ради восьмого скликання.

Дата: 23.12.2022 21:25

Сьогодні 23 грудня  відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої  сесії сільської  ради восьмого скликання, яке провів  сільський голова  Віталій Мартинюк та секретар виконавчого комітету Людмила Семенишина. У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради, заступник сільського голови Людмила Лужецька, старости Ярослав Качур та Людмила Шулдик. Сесійному зібранню  передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані питання порядку денного.

В ході засідання депутатами були розглянуті питання:

1.Про  бюджет  на  2023 рік (доповідали  начальник  відділу фінансів Ірина КОВТУН, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності Тетяна ТКАЧУК, голова постійної   комісії з  питань  бюджету  Іван ЖИГАДЛО)

2.Про затвердження  розпоряджень сільського  голови.

(доповідала  начальник  відділу фінансів Ірина КОВТУН)

3.Про затвердження  Програми «Забезпечення  громадського  порядку та громадської  безпеки   на  території  Плужненської територіальної громади».

4. Про затвердження Програми фінансових  гарантій медичного обслуговування населення  Плужненської  територіальної громади

на 2023- 2025рр.

5. Про внесення  змін   до  рішення третьої  сесії восьмого  скликання №21 від 08.12.2020 року «  Про   Програму  розвитку житлово-комунальної сфери Плужненської територіальної громади».

6. Про  затвердження  Програми  фінансового  забезпечення   представницьких  витрат  та  інших  видатків, пов’язаних  із  діяльністю Плужненської  сільської ради  на  2023- 2025 роки.

7. Про затвердження  Програми  соціально-економічного   розвитку Плужненської сільської ради на 2023 рік

8. Про  затвердження  структури  апарату сільської  ради  на  2023 рік.

(доповідала заступник  сільського голови Людмила ЛУЖЕЦЬКА)                        9.Про  внесення  змін  в  Програми  національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Плужненській сільській раді на 2020-2024 роки.

(доповідав  директор КЗ «Молодіжний центр «Великорадогощанська січ»»  Микола МЕЛЬНИК)

10.Про  надання  допомоги.

(доповідав  голова постійної   комісії з  питань  бюджету  Іван ЖИГАДЛО)

11. Про  делегування  повноважень у галузі  містобудування  та  архітектури.

12.Про затвердження переліку об’єктів, видів робіт для осіб, яких засуджено до покарання у виді громадських робіт.

13. Про   затвердження  Плану роботи  Плужненської  сільської  ради  з

підготовки проектів  регуляторних  актів  на  2023 рік.

(доповідала  секретар ради Людмила СЕМЕНИШИНА).

14.Про внесення  змін  в додаток   до рішення пленарного засідання позачергової сесії   восьмого скликання від 12.07.2021 року №2 «Про створення відділу «Центр   надання адміністративних послуг»  виконавчого комітету Плужненської  сільської ради.

15. Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр адміністративних послуг» виконавчого комітету Плужненської сільської ради

(доповідала  секретар ради Людмила СЕМЕНИШИНА).

16. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо   встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)

17. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою  щодо   встановлення (відновлення) меж земельної   ділянки в натурі (на місцевості)

18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

19. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

20. Про припинення користування земельними ділянками громадян

21. Про передачу земельних  ділянок  у приватну власність.

(доповідав  голова постійної   комісії з  питань земельних ресурсів та архітектури Андрій АВРАМИШИН).

22.Про розгляд листів  та  заяв.

(доповідав  голова сільської ради Віталій МАРТИНЮК)

23.Різне.

По усіх питаннях порядку денного депутатами було прийнято відповідні рішення.