Вітання сільського голови З Днем працівника суду.

Дата: 15.12.2022 13:59

Традиційно 15 грудня в Україні відзначають День працівників суду.

«2022 рік – найскладніший в історії незалежної України. Московські орки здійснюють справжній геноцид української нації, руйнують українські міста, катують та вбивають цивільних. І сьогодні багато працівників судів зі зброєю в лавах Збройних сил захищають наше право бути українцями. Важливою складовою роботи українських судів є засудження та покарання всіх зрадників, колаборантів та військових злочинців. Вони мають відповісти за Законом за кожний злочин, за кожне вбивство чи скалічену долю українців. Переконаний, що суддівський корпус й надалі працюватиме на благо України та буде приймати неупереджені, законні й справедливі рішення».

Бажаю суддям та працівникам апарату суду натхненного служіння Україні, нації та громаді, а також миру після перемоги над московським злом.

З повагою сільський голова                                                     Віталій МАРТИНЮК