Вітання сільського голови З Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2022 08:44

Вітаю всіх українців з 32 річницею Збройних сил України. З Днем Української Армії.

До цього року для більшості українців це було звичайне професійне свято. Навіть попри 8-річну війну на території нашої країни. Але цьогоріч День Збройних сил України став святом загальнонаціональним. Адже без Збройних сил не було б нашої країни, нашої нації та більшості з нас…

Одночасно цей день став також святом родинним. Бо в кожній родині чийсь батько, мати, брат, сестра, дочка, син, онук, онучка, дід стали Збройними силами України. І навіть ті, хто не взяв до рук зброї, всіма можливими силами допомагають боронити свою землю та життя людей. Тому сьогодні Збройні сили України — це всі українці.

Але передусім — це день наших воїнів, які б'ються з ворогом на передовій. Хлопці та дівчата, чоловіки та жінки, знайте: за вашими спинами — надійний тил. Це мільйони українців та українок, які готові віддати за вас найдорогоцінніше, що в них є. Так само, як ви щодня віддаєте за нас найдорогоцінніше, що є у вас.

Дякую за героїзм всім захисникам та захисницям.
Помолимося за всіх Героїв, які віддали своє життя за Україну. Миру всім нам після перемоги над московською ордою!

СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою

сільський голова                                                                            Віталій МАРТИНЮК