Вітання сільського голови до Міжнародного дня волонтера.
Шановні мешканці та гості Плужненщини!
Сьогодні, 5 грудня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера. Волонтерство – це не робота, це на 100% покликання, це спосіб життя і мислення.
Тож від щирого серця вітаю з Міжнародним днем волонтера. Для України слово волонтер має важливий та глибокий зміст. Українські волонтери працюють на перемогу в тилу і роблять все неможливе, щоб допомогти нашим захисникам та тим, хто постраждав в цій війні. Щиро дякую нашим волонтерам, які від початку повномасштабного вторгнення зробили нашу громаду потужним волонтерським центром. Дякую всім небайдужим жителям громади, які щодня допомагають від маленького до дорослого. Дякую волонтерам, які ризикуючи життям доставляють посилки від рідних нашим воїнам на фронт.
Разом ми сила!
Україна переможе!
З повагою сільський голова Віталій МАРТИНЮК