Енергопостачання у нашому районі

Дата: 27.11.2022 12:03

❗Сьогодні, 27 листопада, НЕК «Укренерго» довело меншу величину потужності для Хмельницької області (у порівнянні з вчорашнім днем). Нагадаємо, що пріоритетним завданням є живлення критичної інфраструктури. Решта потужності, що доводиться НЕК «Укренерго», розподіляється між споживачами.

❗Отже, Графік погодинних відключень продовжує діяти. Порядок черг. опублікований раніше – досі актуальний.
Але зберігається ймовірність застосування додаткових обмежень, за розпорядженням НЕК «Укренерго», у випадку збільшення обсягу дефіциту електричної енергії.

📣 Пам’ятайте про потребу раціонального використання електричної енергії! Не вмикайте одночасно енергоємні прилади, перенесіть їх використання на нічний час. Енергосистема ще досі не стабільна, генерація ж продовжує набирати обертів.