Громада вшанувала пам'ять невинних жертв голодоморів

Дата: 27.11.2022 11:50

26 листопада 2022 року ми відзначили 90-ті роковини Голодомору 1932-1933 років. Інформаційна кампанія цьогоріч проходила під гаслом "Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо".

Вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбувалося під час повномасштабної війни росіі проти України. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики. Адже росія в цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів — знищити українську ідентичність і націю. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім, що дуже важлива жива пам'ять всіх жертв.

Українців закликали приєднатися до акції "Запали свічку".

Де б хто не був — вдома, в будь-якому регіоні України чи за кордоном, ввечері 26 листопада населення нашої громади запалили вогник у вікні як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом.