Село Борисів попрощолося із своїм героєм Дмитром Колядою ...

Дата: 27.11.2022 11:20

25 листопада 2022 року, провели в останню дорогу 25-річного захисника – Коляду Дмитра Сергійовича (07.11.1997р.н.). – командира гірсько-штурмової роти військової частини А3892Який загинув 21 листопада 2022 року в результаті стрілецького бою під час бойових дій з військовими формуваннями російської федерації поблизу населеного пункту Яковлівка Донецької області Народився Дмитро в селі Борисів, де й закінчив школу, навчався у Національній академії сухопупніх військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, був військовослужбовцем ЗСУ.

У чоловіка залишилися дружина – Вікторія, мама – Майя, тато – Сергій і старенька бабуся.

Щоб вшанувати пам’ять воїна, люди зустріли захисника «живим коридором». Попрощатися з захисником прийшли рідні та близькідрузіпобратими, земляки. Поховали Дмитра Коляду на кладовищі у селі Борисів Плужненської громади.

Світла пам’ять Герою!

Співчуття рідним і близьким!