Громада у скорботі ... .

Дата: 18.11.2022 21:31

Вони загинули за нас…

Сьогодні, 18 листопада, провели в останню дорогу 39-річного захисникаЦіося Леоніда Миколайовича (13.07.1983р.н.). – старшого навідника 1 гранатометного відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки мотопіхотного батальойону військової частини А0536, військовослужбовця військової служби призвоного за мобілізацією. Який загинув 11 листопада 2022 року виконуючи бойове завдання за призначенням в ході ведення бойових дій поблизу м. Бахмут Бахмутського району Донецької області під час артилерійського обстрілу зі сторони Збройних сил російської федерації.  Народився Леонід в с.Мякоти, де й навчався, створив сім’ю та проживав все своє коротке життя.

У чоловіка залишилася сім’ядружина Оксана, неповнолітні син Назар та донька Діана.

Щоб вшанувати пам’ять воїна, люди зустріли захисника «живим коридором». Попрощатися з захисником прийшли рідні та близькі, друзі, побратими, земляки. Ціося Леоніда Миколайовича поховали на кладовищі у селі М’якоти Плужненської громади.

Світла пам’ять Герою!

Співчуття рідним і близьким!