Вітання сільського голови З Днем працівника соціальної сфери

Дата: 06.11.2022 09:52

Шановні односельчани, українці, друзі!

Щиро вітаю усіх з Днем працівника соціальної сфери України! Це свято співробітників Пенсійного фонду, Міністерства соціальної політики, Державного центру зайнятості, Фонду соціального страхування, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, територіального центру соціального обслуговування населення та інших соціальних установ та організацій, що завжди допомагають потребуючим.

Можливо не всі знають Ваші імена, але точно щодня відчувають позитивні дії вашої роботи. Ви виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Але добра не буває забагато. Після повномасштабного вторгнення рашистів працівники соціальної сфери довели всім, що такі ж герої, як і наші захисники.

Ви справжні патріоти. Ви Українці з великої букви.

Низький уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей.

Хай Господь благословить Вас та Ваші родини!

Всім нам миру після перемоги над московським злом!

Слава Україні!

Героям слава!

Сілький голова                                                                                           Віталій МАРТИНЮК