Графік погодинних відключень електроенргії

Дата: 31.10.2022 16:25

Задля стабілізації роботи енергосистеми з 31.10.2022 року запроваджено графік погодинних відключень. Графік враховує почерговість відключень споживачів та потребу збереження розподілу електричної енергії об’єктам критичної інфраструктури. Проте порядок введення черг може коригуватися згідно з вказівкою диспетчера НЕК «Укренерго». Наразі Хмельницьку область поділено на 4 черги.

Ізяславський РЕМ - перелік населених пунктів

Зауважте, що графік погодинних відключень не є єдиним методом регулювання рівня навантаження на енергосистему.

Оператори системи розподілу, у випадку настання значних аварійних відключень та за вказівки НЕК «Укренерго», можуть запроваджувати графіки аварійних відключень (ГАВ), обмеження споживання потужності, електричної енергії. Наголошуємо, проінформувати заздалегідь про застосування ГАВ – не можливо. Адже після отримання вказівки від НЕК «Укренерго» оперативний персонал застосовує графік протягом 10-15 хвилин.

Але якщо споживач зазначив свій номер телефону або ж адресу електронної поштової скриньки в розділі «Комунікації» Особистого кабінету, то він отримуватиме сповіщення про події із зазначенням очікуваного часу відновлення розподілу електричної енергії.

Важливо: живлення області електричною енергією здійснюється по тимчасовим схемам і стабільний режим роботи залежить від наданої потужності суміжними ОСР.