Вітання сільського голови з Днем автомобіліста.

Дата: 30.10.2022 09:56

Щорічно в останню неділю жовтня в Україні відзначають День автомобіліста і дорожника.

Цьогоріч це свято відзначається у непростий час, в період війни, і ваша праця є ще більш важливою. Важко уявити будь-яке сучасне місто без громадського транспорту, перевезення пасажирів, і власне наявність такого транспорту, його якість є свідченням того наскільки розвинуте місто чи село.  Серед вас немає жодного небайдужого, хто б не долучався до підтримки і допомоги у перевезенні внутрішньо переміщених осіб, військових, доставленні необхідної допомоги.  Від вашої професійності залежить наскільки швидко і комфортно людина добереться на роботу, навчання чи додому. В день професійного свята від всієї громади дякую приватним перевізниками, хто дбає про оновлення рухомого складу, власникам транспортних засобів, які передали свої автобуси для потреб ЗСУ.  Дякую за вашу щоденну і непросту працю. Бажаю усім якомога швидшої перемоги і миру, а вашим сім’ям здоров’я , добробуту і благополуччя.

З повагою сільськой голова                                                                              Віталій Мартинюк