День захисника та захисниці під Покровом Богородиці

Дата: 16.10.2022 16:53

Віками українці відстоюють свою свободу і зараз нам випала доля жити і боротися у вирішальний час цієї боротьби. Без сумніву – ми переможемо, бо немає українця, який щоденно і реальним ділом, і словом молитви, не допомагав би українському війську!
Ми переможемо, бо зберігаємо єдність і не піддаємося спробам посіяти розбрат серед нас!
Ми переможемо, бо наші воїни душу й тіло віддають за нашу свободу!
Прошу хвилиною мовчання вшанувати пам'ять Героїв усіх часів і усіх поколінь, Героїв сьогодення, які віддали найдорожче – своє життя за вільну Україну!
Низький уклін рідним наших Героїв!
Ваші сини навіки в наших серцях!
Вічна слава Героям!
Вічна пам'ять!
А ми переможемо, бо зобов’язані бути гідними подвигу наших загиблих захисників. Іншого варіанту у нас просто немає, бо ми на рідній землі і Господь нам допоможе! Ми переможемо, бо наші серця нескорені перед злом і ми всі під Покровом святої Богородиці!
      Тож у цей світлий день  на чолі священників та військових працівники місцевого самоврядування та прівники культури, рідні та небайдужі односельчани віддали данину глибокої вдячності загиблим воїнам нашої громади а саме:

- Богдану Базилюку - уродженці с. Шекеринці;

- Ігорю Хом'яку - уродженця с.Плужне;

- Володимиру Чепелюку та Олександру Мамлаю - уродженців с.М'якоти

Розділяючи з рідними скорботу та біль втрати, присутні вшанували пам’ять бійців та всіх полеглих захисників України  поклали квіти до могили односельчан та теплими словами згадували присутні своїх Героїв.

Наші Герої, слава вам!
Слава Україні!
Світла пам'ять і вічна шана полеглим воїнам…