Заклади освіти йдуть на "дистанційку", а електрику просять споживати по мінімуму

Дата: 10.10.2022 19:00

Електропостачання в Хмельницькій територіальній громаді відновлено на 90%, до вечора повністю має бути відновлене і електро-, і водопостачання. Про це повідомив начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

Хочу звернути вашу увагу на рекомендацію Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета щодо переходу закладів освіти на дистанційне навчання до кінця цього тижня. Просимо її дослухатися, адже безпека наших дітей для нас – найважливіше.

Також Сергій Гамалій попросив за можливості сьогодні з 17:00 до 22:00 зменшити споживання електроенергії для розвантаження електромереж у критичний період.

Ворог завдає ракетних ударів по критичній інфраструктурі, тому є проблеми з живленням в усіх регіонах. У зв’язку з цим звертаюся до жителів області з проханням: у час пік з 17 до 22 год обмежити споживання електроенергії, це допоможе швидше налагодити нормальну роботу енергосистеми.

Найбільш енерговитратними є такі прилади:

• електрообігрівачі
  • бойлери
  • кухонна електроплита,
  • мікрохвильова піч,
  • пральна машина,
  • електрична духова шафа,
  • електрочайник (кавоварка),
  • праска
  • посудомийна машина
  • кондиціонер
  • зарядні пристрої
  • пилосос
  • комп’ютер
  • телевізор

Нагадаємо, над Хмельниччиною сьогодні збили 3 з 6 запущених ракети, постраждав обласний центр.