ДІТИ І ВІЙНА: «СУЧАСНИЙ ВИМІР»

Дата: 07.10.2022 09:08

Учениця 11 класу Плужненського ліцею імені Бортника Р.Й. Плужненської сільської ради Ковальчук Діана стала учасницею Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді. На конференцію представлено 71 роботу із 17 областей України. Мета конференції – розповісти та показати правду про війну очима дітей. Матеріали зібрані у недавно виданому збірнику «Діти і війна: сучасний вимір».

Діана підготувала на конференцію публіцистичну розповідь про дівчину з Нової Каховки Єфімчук Діану, яка пережила перші дні війни, окупацію та переїзд з окупованої території в Плужне.

За активну участь у роботі конференції Діану нагороджено Грамотою та одним примірником збірника, де вміщено її розповідь  «Сильна духом всупереч обставинам».

Учителька історії, творчий керівник учениці Васильчук З.М. відзначена Подякою Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Вітаємо Діану та учительку  за досягнення, активність і патріотичний настрій.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

ТРИМАЙМО СТРІЙ!