Вітання сільського голови З Днем людей похилого віку

Дата: 01.10.2022 09:02

Наші дороги батьки та матері, дідусі та бабусі!

Щиро вітаю вас із Міжнародним днем людей похилого віку!

Ваш практичний життєвий досвід, мудрість, знання, вміння - неоціненне багатство. Життєві випробування загартували у вашому серці найкращі якості – честь, гідність, доброту, любов. І це все Ви передаєте нам – вашим дітям та онукам.

Від Вас завжди можна почути добру пораду. Життєва мудрість старшого покоління дає змогу молодим уникати помилок, приймати виважені рішення.

У цей святковий день я хочу окрему привітати наших односельчан «золотого віку». Це молоді душею люди, які беруть активну участь у житті громади. Незважаючи на вік, багато з Вас стали волонтерами та працюють заради нашої спільної перемоги. Багато безкоштовно у своїх домівкам надали прихисток біженцям з фронтових областей України.

Навіть у складні часи повномасштабного московського вторгнення Ви показуєте молодшим поколінням приклад патріотизму та любові до України.

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради майбутнього України.

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Довгих і щасливих вам років життя!

Миру всім нам після перемоги над московським злом.

З повагою сільсий голова                                                                                       Віталій Мартинюк