ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ ГРОМАДИ

Дата: 30.09.2022 15:13

Оголошення

Відповідно   рішення двадцять сьомої сесії VIII скликання Плужненської сільської ради від 15 вересня 2022 року № 7  «Про  оптимізацію  мережі закладів освіти комунальної власності  Плужненської  сільської  ради », з метою забезпечення умов для рівного доступу осіб до якісної освіти, раціонального і ефективного використання наявних ресурсів у галузі освіти, враховуючи тенденції щодо зменшення кількості учнів в населених пунктах територіальної громади та виконання вимог чинного законодавства України щодо оптимізації закладів освіти та упорядкування мережі закладів загальної середньої освіти, Плужненська  сільська рада  проводить  громадське обговорення   питання  оптимізації мережі навчальних закладів,  а  саме:

1. Ліквідації філії "Великорадогощанська початкова школа Плужненського ліцею імені Бортника Р.Й. Плужненської сільської ради"

2. Ліквідації філії " Шекеренецька гімназія  Плужненського ліцею імені Бортника Р.Й. Плужненської сільської ради"

В  зв’язку  з  карантинними  обмеженнями,  свої  пропозиції, зауваження та рекомендації просимо подавати тільки в письмовій та електронній формі з 01 жовтня 2022 року по 01 жовтня  2023  року на електронну пошту     plugnewod@ukr.net,  plugnerada@ukr.net.