Щорічно першої неділі жовтня вся Україна відзначає День працівників освіти. У 2022 році День вчителя припадає на 2 жовтня.

Дата: 30.09.2022 12:51

Цього дня чи напередодні у п’ятницю прийнято вітати всіх вчителів, педагогів, викладачів та інших працівників освіти. Раніше в школах влаштовували концерти, приурочені до Дня працівника освіти, проте з приходом COVID-19, а тепер і війни, багато шкіл країни закрито або зруйновано, що змушує проводити навчальний процес онлайн.  Виконавчий комітет Плужненської сільської ради вітає всіх працівників освіти з їхнім професійним святом та бажає мирного неба, терпіння та мудрості!

З нагоди професійного свята заступником сільського голови Людмилою Лужецькою було вручено листи – подяки працівникам відділу Освіти, культури, молоді та спорту  - за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі, вагомий внесок і високі досягнення в освітянській роботі.

Мирного нам неба!

Все буде Україна!