Ще одна ярмарка на допомогу ЗСУ

Дата: 24.09.2022 15:29

У п'ятницю 23 вересня у школі ім.Ботрника с.Плужне відбулася благодійна ярмарка.Зібрано 22 236 грн.Ці кошти будуть спрямовані на придбання теплого одягу для наших захисників- воїнів ЗСУ.
Дякуємо батькам учнів школи, які допомогли в організації ярмарки, дякуємо неймовірним учням, які використовували різноманітні маркетингові ходи, щоб продати свій товар: це і реклама, і естетичний вигляд продукції, і обслуговування, і регулювання цін відповідно до попиту.Крім набуття економічної компетентності, учні відчули себе частинкою Великої Непереможної нації, яка тримається в єдності у боротьбі з ворогом.Дякуємо всім односельчанам та гостям, які завітали на ярмарку.Адже сьогодні кожен вносить свій посильний вклад у наближення ПЕРЕМОГИ.