Шепетівські зенітники приземлили штурмовик Су-25 окупантів

Дата: 13.09.2022 21:59

13 вересня з 14.00 по 16.00 зенітними ракетними підрозділами Повітряних Сил Збройних Сил України знищено три повітряні цілі – один БпЛА оперативно-тактичного рівня та два літаки окупантів. Зокрема "відмітились" шепетівські зенітники.

На Херсонщині воїни 160-ої зенітної ракетної Одеської бригади повітряного командування "Південь" знищили російський бомбардувальник Су-24.

А на Донеччині зенітники Шепетівського 11 зенітного ракетного полку повітряного командування "Захід" приземлили штурмовик Су-25 окупантів.

Нагадаємо, що наш 11-й зенітний ракетний полк, Указом Президента України Володимира Зеленського за героїзм особового складу, виявлений під час захисту державного суверенітету, територіальної цілісності України, ведення бойових дій та виконання бойових завдань, нагороджено почесною відзнакою "За мужність та відвагу".

Командування Повітряних Сил Збройних Сил України