У шепетівській лікарні розпочало роботу відділення профілактичних оглядів

Дата: 08.09.2022 22:05

Адміністрація КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» повідомила, що оновлене відділення профілактичних оглядів розпочало свою роботу в приміщенні поліклініки на третьому поверсі в 22 кабінеті. В структурі відділення працює психіатричний кабінет , наркологічний кабінет, дермато–венерологічний кабінет тощо.

Для економії вашого часу та зручності в цьому ж корпусі поліклініки на другому поверсі розміщена клініко-діагностична лабораторія зі всіма відділеннями.

На першому поверсі знаходиться бактеріологічна лабораторія. Чекають на вас кабінети мамографії, флюорографії. Відкриті двері діагностичного відділення, яке включає в себе кабінет ультразвукової діагностики, кабінет функціональної діагностики. Вже майже готовий до відкриття ендоскопічний кабінет. У відділенні функціонує маніпуляційний кабінет.

До послуг жіночої половини нашої громади у відділенні присутній жіночий оглядовий кабінет. Прийом веде вже досить багато років акушерка Вільчанська Мальвіна Євгенівна.

Профілактичні огляди проводять кваліфіковані лікарі нашого закладу з багаторічним досвідом роботи. Це гарантує вам не тільки вирішення нагальних проблем, як то, вступ до ВНЗ чи доступ до роботи, а й своєчасне виявлення найменших порушень вашого здоров'я, що є запорукою ранньої профілактики хвороб.

Лікарі відділення:

• Богачук Л.М. (лікар-терапевт)
  • Тимощук І.І. (лікар-невропатолог)
  • Швець К.О. (лікар-психіатр)
  • Космина Ю.М.(лікар-нарколог)
  • Сидорчук М.В.(лікар-хірург)
  • Васик Н.В. (лікар-окуліст)
  • Бернацька О.В.(лікар-отоларинголог)
  • Натолочна О.В.(лікар зубний)
  • Гончаренко О.А(лікар-дерматовенеролог)

Відділення профілактичних оглядів КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» надає такі послуги для населення:

• медичні оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах зі шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічному обов’язковому медичному огляді осіб віком до 21 року.
  • обов’язкові профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництва і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, форма ОМК -1.
  • медичні огляди кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, форма 083 -о.
  • медичний огляду з метою вирішення питання про наявність або відсутність медичних протипоказань для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи , форма 127 -о.
  • обов’язкові психіатричні ( форма 122-о) та наркологічні огляди( форми 140-о;
  • огляди про винесення висновку про стан здоров`я , форма 086-о.

В середньому щороку відділення проводить 58 131 оглядів.