На Хмельницькій АЕС відбудеться загальностанційне протиаварійне тренування

Дата: 07.09.2022 21:50

14 вересня 2022 року на Хмельницькій АЕС відбудеться загальностанційне протиаварійне тренування на тему «Комунальна аварія, яка викликана надзвичайною ситуацією воєнного характеру». Про це повідомили на сторінці електростанції.

Серед основних завдань протиаварійного тренування – проведення мобілізації системи аварійного реагування Хмельницької АЕС. Крім того, будуть проведені протиаварійні заходи, відпрацьовуватиметься взаємодія з місцевими органами виконавчої влади та зовнішніми організаціями, які є учасниками аварійного реагування.

Під час тренування персонал та керівники підприємства відпрацьовуватимуть дії, необхідні для ліквідації надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути під час позаштатної ситуації на ХАЕС. Важливо, що цього разу враховуватимуться ризики, пов’язані зі збройною агресією рф в Україні.

Відповідно до графіка тренувань протиаварійне тренування триватиме з 9 до 16 години.