Віталій Мартинюк: чи розпочнеться освітній процес у Плужненській громаді?

Дата: 30.08.2022 11:49

До нового навчального року залишилися лічені дні. Проте цьогоріч освітній процес уперше розпочнеться в умовах повномасштабної війни. Наразі у Плужненській громаді, що на Шепетівщині, до навчання готові 50% навчальних закладів.

– Цього року будуть працювати три освітні заклади із шести, які є у громаді. В кожній установі все облаштовано для безпечного проведення занять. У тій школі, де немає укриття, ми орендували поблизу, аби діти все-таки пішли до школи та відновили очне навчання, – розповідає Віталій Мартинюк, сільський голова Плужненської громади.

Також сільський голова зазначає, що вчителі теж готові до навчального процесу та з нетерпінням чекають 1 вересня.

– Діти готові, педагоги готові, ми всі готові! Частина дітей з числа внутрішньо переміщених осіб теж підуть до наших шкіл, частина повернеться до своїх домівок. Залишається одне – допомагати ЗСУ, аби якнайшвидше закінчилася війна у нашій країні і дітям не доводилося користуватися укриттями, – додав Віталій Мартинюк.