У Шепетівці відновлюють будинки після ракетних ударів

Дата: 29.08.2022 15:49

Шепетівка продовжує ліквідацію наслідків прильоту ворожих ракет по місту 24 серпня. Сьогодні скликається екстрене позачергове засідання виконавчого комітету. Мова йтиме про виділення коштів, щоб закупити матеріали та засоби для продовження ремонтно-ліквідаційних робіт.

Віталій Бузиль у себе на сторінці розповів про ситуацію з ремонтними роботами станом на сьогодні.

Майже завершено ремонт покрівлі будинку за адресою вулиця Героїв Небесної Сотні 92, у сусідньому будинку, за адресою Героїв Небесної Сотні 90, мешканці самотужки ліквідовують пошкодження даху. Всі необхідні матеріали забезпечили коштом міського бюджету.

Сьогодні всі робочі бригади буде направлено на будинок, який постраждав чи не найбільше - за адресою Миколи Амосова 4 (колишня Войкова). Тільки з одного боку заміни потребують понад 300 листів шиферу.

Домовилися із заводом-виробником про позачергову поставку шиферу для міста. Поспішаємо, погода змінюється. Отримую безліч особистих повідомлень, дзвінків, розділяю біду кожного. Допоможемо усім, чим зможемо. Шепетівка вистояла! Оговталась! Разом до Перемоги!

Половину даху лікарні вже відновили. Також комунальники посильно у ремонті багатоповерхівок.