7 років позбавлення волі за грабіж, вчинений повторно

Дата: 29.08.2022 11:48

За підтримання публічного обвинувачення Шепетівської окружної прокуратури суд визнав винним мешканця м. Ізяслав у відкритому викраденні чужого майна, вчиненому повторно ( ч. 2 ст. 186 КК України).

Раніше неодноразово судимий чоловік, перебуваючи на іспитовому строці за попереднім вироком, на шлях виправлення не став та у травні минулого року вчинив новий злочин.

Зокрема, прийшов до господарства свого знайомого звідки шляхом вільного доступу, відкрито, не реагуючи на зауваження свідків, викрав електроінструмент.

Свою вину обвинувачений у судовому засіданні визнав частково.

Ізяславський районний суд, взявши до уваги доводи сторони обвинувачення, визнав зловмисника винним у скоєнні грабежу, вчиненого повторно, та з урахуванням невідбутої частини покарання за попереднім вироком, остаточно призначив грабіжнику 7 років позбавлення волі.

Вирок законної сили не набрав та може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Інформація Шепетівської окружної прокуратури