В Україні діятиме єдиний номер екстрених служб

Дата: 22.08.2022 15:47

Систему екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером створюють в Україні. Про це повідомили в МВС. У чому причина та куди тепер дзвонити у разі потреби – далі в тексті.

Без “101”, “102” та інших. Тепер у разі будь-якої кризової ситуації українцям слід буде телефонувати за номером 112. Зконопроєкт про створення системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером прийняли депутати ВРУ у першому читанні.

Це одне із євроінтеграційних зобов’язань нашої держави у рамках угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Також це полегшить життя українців, адже при, скажімо, ДТП тепер не треба буде телефонувати окремо до поліції, пожежників та швидкої.

– Щоб звернутися до служб екстреної допомоги, достатньо буде набрати єдиний номер 112, – каже заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.

– На лінію 112 зможуть звертатися за допомогою також люди, які не володіють державною мовою, – пояснюють в МВС.