На Хмельниччині арештовано корпоративні права громадянина рф на 96 млн грн

Дата: 19.08.2022 20:44

Наразі триває процес передачі арештованих корпоративних прав до АРМА

За клопотанням Хмельницької окружної прокуратури арештовано корпоративні права громадянина рф на 96 млн грн, передає Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу облпрокуратури.

Зокрема, повідомляється, що  за клопотанням прокурора рішенням суду накладено арешт на частку громадянина рф у статутному капіталі підприємства в розмірі понад 96 млн грн. На даний час триває процес передачі арештованих корпоративних прав до АРМА.

Хмельницька окружна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом шахрайського заволодіння посадовими особами підприємства, серед власників якого є громадянин країни-агресора, майном сільськогосподарського виробничого кооперативу (ч. 3 ст. 190 КК України).

За даними слідства, підприємство безпідставно ухилилось від виконання своїх зобов’язань перед кооперативом, спотворюючи реальні економічні показники та прикриваючись штучною кризою у роботі. Досудове розслідування здійснюють слідчі Хмельницького районного управління поліції ГУНП в області.