На Хмельниччині лиш чуть більше половини шкіл готові до очного навчання

Дата: 19.08.2022 09:40

Майже третина навчальних закладів не має можливості у власних приміщеннях облаштувати захисні укриття

Актуальну ситуацію щодо організації безпечних умов навчання оприлюднили в ОВА.

Наразі забезпечено можливість укриття 133,596 тис. осіб із 257,632 тис. осiб (51,9 %) у 520 закладах освіти області. Ще у 208 закладах освіти проводяться роботи з облаштування укриттів, що при умові виконання заходів дозволить забезпечити укриттями 728 закладів освіти (60%).

У 347 (34,6%) закладах можливості створення умов для укриття у власних приміщеннях відсутні.

За даними департаменту освіти, науки, молоді і спорту ОВА, до 26 серпня проводитимуть повторні огляди закладів освіти у 23 громадах, а також об’їзди обласних закладів.

Разом з тим, не виключають можливість того, що виконання робіт із підготовки укриттів можуть продовжуватися й після початку навчання – у вересні-жовтні.

Нагадаємо, від учителів не вимагатимуть проводити уроки в підвалі школи під час повітряної тривоги.