Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей при сільській раді

Дата: 19.08.2022 15:36

19 серпня 2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглядалися питання участі матері у виховані дитини, також затверджували висновок про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей.  На засіданні комісії також було розглянуто питання виконання батьківських обов’язків, в результаті чого багатодітну матір попереджено та надано виправний термін три місяці. Якщо за цей термін будуть зауваження, то на наступному засіданні будуть затверджені висновки про доцільність позбавлення батьківських прав та направленні до суду.

Орган опіки та піклування та Служба у справах дітей Плужненської сільської ради завжди захищатимуть інтереси дітей, а недобросовісні батьки будуть нести відповідальність згідно чинного законодавства України.