На Шепетівщині вже повністю зібрано чотири ранні зернові культури

Дата: 09.08.2022 09:43

Незважаючи на суттєве зростання цін на паливно - мастильні матеріали, складне матеріальне становище господарств, аграрії Шепетівщини активно працюють над збором ранніх сільськогосподарських культур, яких передбачається зібрати на площі 72,8 тис. га.

Станом на 5 серпня 2022 року повністю зібрано чотири ранні зернові культури — озимий ячмінь, горох, озиме жито, овес.

Наближається до завершення збирання озимого та ярого ріпаку, якого обмолочено на площі 22,3 тис. га.

Наразі господарства району проводять активний збір озимої пшениці, якої обмолочено 8,8 тис. га.

Розпочато збирання ярого ячменю, якого зібрано 1,3 тис.га.

В цілому по району станом на 5 серпня 2022 року, за оперативними даними, ранніх зернових культур зібрано на площі 15 тис. га.

Попри війну та пов’язані з нею труднощі, жнива в Україні тривають. В умовах військової агресії росії українські аграрії продовжують невтомно працювати на рідній землі для забезпечення продовольчої безпеки нашої держави та світу! В умовах, коли росія викрадає українське зерно, палить пшеничні поля і нищить зібраний урожай на складах, – кожен зібраний і збережений центнер зернових, кожне засіяне поле набувають особливого значення.

Аграрії району докладають максимум зусиль для того, щоб зібрати вирощений урожай та забезпечити населення та Збройні сили України продовольством.

Т.в.о. завідувача сектору з питань агропромислового розвитку

Тетяна КОТИК