Ринок праці Хмельниччини

Дата: 09.08.2022 09:31

09 серпня 2022 року                                                                    Пресреліз

У січні-липні 2022 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 32,5 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували понад 3 тис. роботодавців. Завдяки злагодженій співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 60,1% вакансій було укомплектовано.

«Майже 70% вакансій припадають на робітничі професії. Популярними залишаються професії у сферах: торгівлі та послуг, транспорту, сільського господарства, переробної промисловості», -  розповідає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

За 7 місяців 2022 року:

• 8,5 тис. осіб працевлаштовано, в тому числі 6,8 тис. зареєстрованих безробітних;

• 1,1 тис. осіб брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру;

• 1,4 тис. – проходили професійне навчання;

• видано 3 ваучера для підвищення конкурентоспроможності особам старше 45 років.

Станом на 1 серпня 2022 року кількість зареєстрованих безробітних становила 10,2  тис. осіб, в тому числі 1 тис. внутрішньо переміщених осіб. Серед безробітних 61,5% складали жінки, 45,8% - мешканці сільської місцевості, 24,6% – молодь віком до 35 років. На одну вакансію претендували 10 безробітних.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості