Під час обстрілу Миколаєва загинув Герой України та бізнесмен Олексій Вадатурський, - ЗМІ

Дата: 31.07.2022 17:26

Олексій Вадатурський - власник найбільшої зерноторгової компанії "Нібулон"

Під час масованих обстрілів Миколаєва цієї ночі загинув Герой України та бізнесмен зі списку Forbes Олексій Вадатурський, передає Depo.ua.

Він власник найбільшої зерноторгової компанії "Нібулон". За інформацією деяких ЗМІ разом з Олексієм Вадатурським загинула і його дружина. Наразі подробиці трагедії поки не відомі.

Співчуття Андрієві Вадатурському, екснардепу та голові наглядової ради Нібулону, з приводу трагічної загибелі батька й матері висловив його колега Тарас Батенко: "Президент Нібулону, Герой України Олексій Вадатурський був сильною, незламною особистістю. Вічна пам’ять".

Довідково. Олексій Вадатурський народився 8 вересня 1947 в с. Бендзари (Одеська область). Він український агропідприємець., Герой України, генеральний директор сільськогосподарського підприємства "Нібулон" та віцепрезидент Української зернової асоціації з лютого 2005.

У 2021 році Forbes оцінив статки бізнесмена в 430 млн доларів, Вадатурський посів 24-те місце в рейтингу ТОП-100 найбагатших людей України.

Нагадаємо, усю ніч орки атакували Миколаївщину.