У шепетівському лісі оштрафували порушника правил пожежної безпеки

Дата: 21.07.2022 21:54

21 липня шепетівські рятувальники разом із працівниками Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства провели рейд щодо недопущення пожеж в природних екосистемах лісів та торфовищ на території Шепетівського району. Було виявлено одного порушника.

Чоловік розвів багаття та ще й палив цигарки, за що отримав штраф від рятувальників.

Щоб попередити пожежу, перебуваючи в лісовій та лісопарковій зоні на відпочинку, не забувайте дотримуватися вимог пожежної безпеки.

Забороняється:

• розведення багать у лісі (крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях);
  • заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів.
  • палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки, крім місць, що обладнані для цієї мети;
  • залишати у непередбачених для цього місцях обмащене, просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я тощо;
  • заправляти пальним у лісі паливні баки під час роботи двигуна;
  • палити або користуватися відкритим вогнем під час проведення робіт з паливно-мастильними матеріалами (переливання пального, заправлення двигунів тощо);
  • звалювати та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо;

За порушення правил пожежної безпеки в лісах передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафів.

Невеликі загорання спробуйте загасити підручними засобами, якщо ж виявлена пожежа набула значних розмірів, негайно викликайте рятувальників за номером 101.