Безкоштовна психологічна підтримка.

Дата: 14.07.2022 10:08

Доброго дня!

В наслідок повномасштабної війни в Україні, у нас, українців, виробилась колективна психологічна травма, яка в майбутньому може вкрай негативно позначитись на людях, на міжлюдських стосунках та на суспільстві вцілому.

З початку повномасштабного вторгнення у вашій громаді знайшли прихисток українці,,які внаслідок активних воєнних дій змушені були залишити власну домівку, роботу, рідних та друзів.

Багатьом із них потрібна психологічна підтримка та допомога.: як дорослим так і дітям.

Фахівці ГО "Інститут психосоматики і травмотерапії" надають таку психологічну допомогу. .

За підтримки Міжнародної гуманітарної організації «Людина в біді» (People in Need, PIN) для ВПО перша психологічна допомога надається  безкоштовно. Завдання – допомогти людям, що опинилися у кризовій ситуації, знайти душевний ресурсдля подолання тривоги, усвідомити, що життя триває, хоч і в умовах війни, акумулюватися, якісно включитися в нову реальність та продовжувати рухатися вперед.

Фахівці ГО "Інститут психосоматики і травмотерапії" в межах Хмельницької області проводять групи з психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей та дорослих у місцях їх проживання.

З пропозиціями щодо співпраці.просимо писати на нашу адресу :

ngopsychosomatyc@gmail.com, телефонувати за номером 0677701732

З повагою менеджер проекту Ірина Мірецька