Вітання сільського голови з нагоди Дня Військово-морських Сил Збройних Сил України!

Дата: 03.07.2022 09:28

Щиро вітаю бойовий склад та ветеранів Військово-морських Сил з професійним святом! Вітаю працівників морського та річкового флоту. Вітаю зі святом, яке дороге серцю кожного, хто пов’язаний з водною стихією.

Висловлюю шану та повагу нашим морякам за їх вірну службу українському народу та високий моральний дух.

Дякуємо нашим героям-морякам та морським піхотинцям, які захищають нас на суші та на морі.

Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв!

Молимося, щоб усі військові та цивільні моряки повернутися додому живими і неушкодженими! Повернулися після перемоги над нашим тисячолітнім московським ворогом.

Ми пишаємося нашими моряками.

Нехай Господь береже вас та ваші родини!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою сільський голова                                                                                                                        Віталій Мартинюк