Вітання сільського голови з нагоди Дня Національної поліції України.

Дата: 04.07.2022 08:20

Шановні працівники Національної поліції!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем Національної поліції України.

7 років тому в Україні народилася нова поліція, а українці отримали надійних захисників закону і порядку.

Це справжня поліція європейського типу, сервісна служба для людей. І найвищою оцінкою діяльності поліцейського стала довіра і повага людей. Бо український поліцейський - це професійний помічник, готовий прийти на допомогу кожному громадянину у складній ситуації.

Після повномасштабного вторгнення московських орд, ми по-новому оцінили нашу нову українську поліцію. Наш поліцейський – це також відданий патріот, готовий захищати свою країну від зовнішнього ворога. Десятки тисяч поліцейських на полі бою зустріли московські орди.

Війна довела беззаперечну істину, що український поліцейський – це справжній Герой, справжній Захисник.

Хочу окремо подякувати поліцейським нащої громади, які в режимі 24/7 забезпечують безпеку та порядок на території нашої громади. Ви теж героїчно воюєте на своєму фронті.

Від імені плужненської громади щиро дякую всім працівникам поліції за гідну, високопрофесійну та героїчну роботу.

Зичу усім Вам та Вашим родинам міцного здоров’я. Нехай Бог оберігає кожного захисника-поліцейського. Миру всім нам після перемоги над нашим багатовіковим московським ворогом!

Вічна пам'ять полеглим Героям!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою сільський голова                                                                                                                 Віталій Мартинюк