ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ!

Дата: 28.06.2022 08:35

Шановні жителі та гості громади!

28 червня ми відзначаємо День Конституції України. Це велике свято для кожного з нас. Адже Конституція держави – основоположний документ, за яким ми живемо, будуємо та розвиваємо нашу країну.

У цей день я бажаю кожному жителю Плужненської громади, щоб Основний закон держави завжди вірно захищав ваші права і був запорукою стабільного і гідного життя у рідній країні. Мирного небе нам усім, благополуччя, добра і процвітання. З Днем Конституції, громадо!

З повагою,

сільський голова                                                                                                                                     Віталій МАРТИНЮК