Інформація Шепетівської окружної прокуратури

Дата: 20.06.2022 10:24

За вчинення смертельної ДТП місцевий житель проведе за ґратами 4 роки

За публічного обвинувачення Шепетівської окружної прокуратури Ізяславський районний суд визнав винним жителя Шепетівського району у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України).

Дорожньо-транспортна пригода сталась у липні 2020 року поблизу одного із сіл Шепетівського (колишнього Ізяславського) району.

Проявивши неуважність, у денну пору доби, маючи об’єктивну можливість виявити перешкоду, винуватець здійснив наїзд на іншого чоловіка, який лежав в межах проїзної частини польової дороги.

Від отриманих травм потерпілий помер на місці події.

Вироком Ізяславського районного суду суду винуватця ДТП засуджено до 4 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.

Вирок суду законної сили не набрав та може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Інформація Шепетівської окружної прокуратури