Вітання сільського голови з Днем медичного працівника.

Дата: 17.06.2022 19:45

Шановні медичні працівники Плужненщини!

Від усієї Плужненської громади вітаємо вас - працівники медичної сфери, які щодня турбуються про здоров'я людей, з прийдешнім святом. Надсилайте поздоровлення своїм близьким та знайомим, які мають горде звання Медик, які працювали або мають мрію працювати у цій сфері. Низький уклін Вам за невтомну працю, щире і відкрите серце. Сьогодні ви рятуєте життя, лікуєте поранених безпосередньо на полі бою – це надзвичайно відповідальна і важлива праця. Нехай ті добрі справи, які ви робите, повертаються до вас сторицею. Бажаю міцного здоров’я нашим Ангелам охоронцям у білих халатах. Щастя та Божої благодаті Вам і Вашим родинам. Успіхів у роботі і нових звершень.

Слава українським медикам!

Слава Україні!

З повагою,

Голова  Плужненської