МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ - ЗУСТРІЧ "СВІТ ДИТИНСТВА"

Дата: 03.06.2022 23:01

31 травня відбулося методичне об?єднання вчителів початкових класів, вихователів закладів дошкільної освіти, практичних психологів закладів освіти Плужненської сільської ради. Творча майстерня педагогів працювала над темою «Системно-діяльнісний підхід як філософія освіти в мовно-літературній освітній галузі».

Ранкову зустріч «Світ дитинства» провела вчитель початкових класів Плужненського ліцею Тимощук Ж.І., залучивши в учні усіх присутніх (онлайн).

З  ряду виступів розглянули і обговорили такі питання:

1. Планування навчальних видів діяльності для досягнення очікуваних результатів у мовно-літературній галузі (Яцух Ю.М., вчитель початкових класів Кунівського ліцею).
  2. Формування мовленнєвої компетентності у старших дошкільників (вихователь Плужненського садочку «Теремок»).

Затим у виступах відбулася карусель інновацій в мовно-літературній галузі:

• Технологія кластера на уроках літературного навчання; квестова технологія у навчанні мови та літературного читання (Бондарчук Г.Б., вчитель початкових класів М?якотівського ліцею).
  • Метод проєктів на уроках літературного читання (Гедзенюк Н.В., вчитель початкових класів Борисівського ліцею).
  • Технологія читання і письма для розвитку критичного мислання Захарчук Н.М., вчитель початкових класів Шекеринецької гімназії).

Творчо презентували власний досвід «Це я можу…» вчителі початкових класів Штундер С.М. (Кунівський ліцей); Арсенюк А.І. (Плужненський ліцей).

Загалом, робота засідання була плідною, цікавою, піднесеною, тому що  педагоги активно долучалися до обговорення питань, ділилися освітніми новинками НУШ.

Голова методичної ради відділу освіти

Галина ДАНИЛЕНКО