ДСНС застерігає, що пожежонебезпечний період триває

Дата: 28.05.2022 20:38

Державна служба України з надзвичайних ситуації застерігає, що в Україні триває пожежонебезпечний період. Він зазвичай розпочинається з моменту сходження снігового покриву навесні та продовжується до настання стійкої вологої осінньої погоди.

У цей час суха рослинність спалахує від найменшої іскри, а пожежа за лічені хвилини здатна поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху.

Рятувальники закликають громадян бути свідомими, та суворо дотримуватися правил безпечної життєдіяльності у цей період.

До того ж, не забуваємо про наслідки ворожої агресії, що несуть загрозу як для людей, так і екосистем, а це - непідірвані боєприпаси, мінування ділянок лісу тощо.

Шановні громадяни, утримайтеся від відвідування лісових масивів і відкритих територій, особливо якщо у вашому регіоні велися чи ведуться активні бойові дії!