Історія однієї родини!

Дата: 26.05.2022 18:37

Якщо розповідати про історію однієї родини, то дуже хочеться і дуже потрібно поділитись історією про три сестрички-красуні, які залишились сиротами. Їх ще зовсім молода мама померла в листопаді 2021 року, коли наймолодшій Мар'янці було лише 2 місяці, середній Настуні 2 рочки, а найстаршій Катрусі - 9 років. Рідні дідусь та бабуся не мали змоги взяти дітей під опіку з різних причин, тому питання про влаштування дітей в родину  стало першим номером у Плужненській сільській раді. Всі діти записані зі слів матері згідно статті 135  Сімейного кодексу України, тому потрібно було вирішувати питання про влаштування дітей дуже швидко, хотілось щоб діти не потрапили в  державні заклади з подальшим усиновленням, а мали повноцінну родину. І цим діткам допоміг Всевишній, бо одразу після тимчасового влаштування в  родину Хомяк Ольги Іванівни, яка була  дуже близька цим дітям, вона виявила бажання взяти всіх трьох дітей під опіку, не зважаючи на свій п'ятидесятирічний вік та ще дрібненьких за віком дітей. Ольга Іванівна в турборежимі зібрала весь пакет документів, необхідний для взяття дітей під опіку та дуже швидко замінила дітям маму.
На теперішній час Мар'яночці вже дев'ять місяців, вона сидить, має гарний апетит, пізнає світ, добре розвинута.
Настуня та Катруся піклуються про молодшу сестричку, бавляться та добре проводить час. А родина Ольги Іванівни та Олександра Адамовича Хомяків заслуговує на велику шану, бо в такий важкий час взяли на себе відповідальність за життя та здоров'я трьох маленьких сердечок, аби ті зростали в люблячій їх родині та були щасливі.

Коли Катрусю запитали, що вона любить, дівчинка відповіла: "Люблю Україну і свою родину".

Наостанок хочеться побажати, щоб усі дітки-сироти знайшли СВОЮ родину!"