30 роботодавців отримали компенсацію ЄСВ за новостворені робочі місця

Дата: 17.05.2022 14:28

17 травня 2022 року                                                                                                                                   Пресреліз

30 роботодавців отримали компенсацію ЄСВ
за новостворені робочі місця

Одним із найбільш вагомих механізмів стимулювання роботодавців щодо легального працевлаштування безробітних на нові робочі місця, є компенсація роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
За словами директора Хмельницького обласного центру зайнятості Сергія Черешні, компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи при умові збереження гарантії зайнятості особи строком не менше ніж на два роки.
Протягом січня – квітня 2022 року на нові робочі місця працевлаштовано 39 безробітних з компенсацією єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування 30 роботодавцям, в тому числі 24 суб’єктам малого підприємництва. Найбільше отримували компенсацію роботодавці, які працюють у галузях: переробна промисловість (виробництво харчових продуктів, одягу) – 13 осіб, оптова та роздрібна торгівля – 8 осіб, сільське, лісове та рибне господарства – 3 особи. Із числа працевлаштованих – 6 осіб відносяться до соціально-незахищеної категорії, з них 2 – особи з інвалідністю.
Повну інформацію щодо компенсації ЄСВ можна отримати у відділі організації надання послуг роботодавцям Хмельницького обласного центру зайнятості, телефон для довідок (0382) 79-57-40 або в будь-якому центрі зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ.

Відділ інформаційної роботи
Хмельницький обласний центр зайнятості