У Плужному проводять зустрічі з психологічної підтримки переселенців

Дата: 16.05.2022 14:55

У Плужненскый дитячій школі мистецтв відбулася зустріч з психологинею – Ганною Миколаївною Васильчук. Ганна Миколаївна – соціальний психолог Плужненської гімназії, депутат Плужненської сільської ради.
Завдяки своїй практиці психологиня допомагає внутрішнім переселенцям відшукати забутий спокій та знайти душевний ресурс, аби боротися з постійною тривогою.
– Нарещті слово зійшлося з ділом - відбулася наша зустріч з працівниками музичної школи! Проведено тренінгове заняття по формуванню навичок життєздатності в умовах війни. Зустріч пройшла на ура. Людям важко говорити про те, що їх турбує, тож намагаємося зробити так, аби людина розкрилася та пішла від нас зі спокоєм на душі. Тим паче зараз, коли є багато переселенців, їм всім доволі важко. І коли я бачу, що мій метод працює, для мене це є справжнім щастям, – розповіла Ганна Миколаївна.