Звернення з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 15.05.2022 12:53

Щороку у третю неділю травня Україна вшановує пам'ять жертв політичних репресій, пам'ять тих, хто був депортований, ув’язнений, висланий у табори або ж загинув внаслідок репресій та терору.

Сторінки української історії назавжди закарбували мільйони зламаних доль. Сьогодні ми згадуємо жертв голодоморів, «розстріляне відродження», дисидентів та шістдесятників, постраждалих у ході антирелігійної кампанії, примусово депортованих...

Путінська росія продовжує геноцид українського народу, потворно наслідуючи усі ганебні методи найкривавішого тоталітарного режиму та показує усьому світу, яким монстром є насправді.
Сьогодні Україна демонструє світові надзусилля у боротьбі проти вторгнення московської держави, вибиваючи окупанта з наших земель та виборюючи тим самим мир у всьому світі. Дякуючи нашим іноземним друзям і партнерам за підтримку у нашій боротьбі, водночас констатуємо, що допомагаючи Україні, вони насправді сприяють збереженню та розвитку ycix держав та націй.
Нашу землю обороняють найкращі сини та доньки держави.

Ми маємо завжди пам’ятати про наших співвітчизників: видатних митців та літераторів, активних громадських діячів та просто патріотів України, які постраждали внаслідок жорстоких політичних репресій. Світла їм пам'ять.

З повагою

сільський голова                                                                                            Віталій МАРТИНЮК