На Хмельниччині частково обмежують продаж алкоголю

Дата: 13.05.2022 20:42

На Хмельниччині внесли зміни у правила продажу алкоголю. Відповідний наказ про внесення змін оприлюднили на сайті Хмельницької обласної військової адміністрації.

За новими правилами – людям у військовій формі не дозволяється продавати спиртне:

«Заборонена торгівля алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів), особам у військовій формі одягу або з наявними знаками розрізнення військових формувань, сил територіальної оборони, добровольчих формувань територіальної громади та правоохоронних органів»

Щодо всіх інши, то дозволено продавати алкоголь в торгівельній мережі з 10.00 до 17.00, у закладах ресторанного господарства з 10.00 до 21:00.