Перший розмовний клуб за підтримки ініціативи «Навчай українською» в рамках проєкту «Єдині» розпочав свою роботу на теренах Плужненської територіальної громади.

Дата: 13.05.2022 09:34

Кажуть, гарний старт- це запорука  успішного  фінішу.
Сподіваємось на це, адже цих вихідних у Борисівському ліцеї, як і в багатьох містах України, стартував новий дивайс?розмовний клуб для внутрішньо переміщених осіб під назвою "Мовознавча кав'ярня". Декілька творчих локацій розділились на  дитячу аудиторію і тих, кому за 18. Тренінгові заняття, творчі майстер-класи, психологічні п'ятихвилинки, ігри з використанням іноземної мови, мовознавчі практики тісно переплелись із відвертостями, спогадами, слізьми людей, обпалених війною.
Дякуємо усім і кожному за крихти тепла і людяності, залишені в стінах нашої школи.
Ось так, усі разом, крок за кроком плекаємо любов до рідної землі!