Для дітей-переселенців організували безкоштовні майстер-класи у Плужненській ДМШ

Дата: 11.05.2022 22:26

Плужненська громада прихистила понад 900 переселенців, життя яких докорінно змінила кривава війна. І обов’язок нашої громади - докласти всіх зусиль, щоб діти переселенців могли насолоджуватись кожним дарованим днем, щоб бачити їх  посмішки та блиск у очах.
На Плужненщині для дітлахів переселенців різного віку  організовують майстер-класи різної тематики. Такі заняття покликані зняти емоційне напруження та знизити рівень стресу і тривожності у зв’язку із подіями, які пережили діти. Та й не секрет, що мистецтво лікує та допомагає адаптуватись на новому місці.
Працівники Плужненської дитячої музичної школи запросили на заняття з малювання, плетіння бісером, грі на фортепіано, хореографії та сольного співу. Це – створений маленький дитячий світ, де діти граються, спілкуються та відволікаються від неприємностей, які принесла кровожерлива війна.
До кожної дитини під час таких занять намагаються знайти індивідуальний підхід.
Дуже важливо у такий складний для всіх нас час триматися разом та вірити у світле майбутнє нашої рідної Батьківщини. Отож тільки вперед, тільки разом до перемоги!