УПРОДОВЖ НАЙБЛИЖЧИХ ДНІВ УЧАСНИКАМ НМТ НАДІЙДЕ СМС-ПОВІДОМЛЕННЯ З ДАНИМИ ДЛЯ ВХОДУ ДО ІНФОРМАЦІЙНОЇ СТОРІНКИ

Дата: 04.05.2022 09:46

Упродовж найближчих 2-4 днів особи, які створювали реєстраційні картки учасників ЗНО, отримають смс-повідомлення від Centr_ZNО, в якому буде зазначено прізвище потенційного учасника національного мультипредметного тесту, а також дані для входу до Інформаційної сторінки – логін та пароль.

Необхідно зберегти цю інформацію, оскільки вона знадобиться для входу до Інформаційної сторінки:

Якщо номер мобільного телефону під час реєстрації було вказано помилково і найближчим часом відповідне смс-повідомлення не надійде, з 12 до 19 травня можна буде зателефонувати на спеціальну «гарячу лінію», де можна буде отримати відповідну інформацію.

Вступ 2022 УЦОЯО загальна середня освіта
Надрукувати

- у травні, коли потрібно буде підтвердити бажання проходити НМТ і повідомити організаторів про те, у якому регіоні учасник перебуватиме в липні;
напередодні тестування, щоб дізнатися про дату, час і місце проходження НМТ і самостійно сформувати запрошення-перепустку;
- для отримання результатів НМТ.
Педагоги часто допомагають учням реєструватися на ЗНО, тож деякі підлітки замість своїх номерів телефонів указували номер освітян. Просимо педагогів, які отримають повідомлення з даними для входу на Інформаційні сторінки учасників тестування, переслати ці повідомлення адресатам.

Нагадаємо, тривалість національного мультипредметного тесту збільшено до 120 хвилин.